Projekty

 

Labirynty.net to blog o Internecie: zdarzeniach, koncepcjach, opiniach. Powstał 23 czerwca 2008 roku. Prawie zupełnie nieznany.

Poszukiwania.net to blog poświęcony moim podróżom naukowym po książkach, Internecie i innych miejscach. Powstał 22 czerwca 2008 roku. Prawie zupełnie nieznany.

Winter.pl jest internetowym serwisem informacyjnym poświęconym Internetowi, pracy grupowej, marketingowi politycznemu. Istnieje od września 1996 roku. Składa się z ponad tysiąca dwustu stron. Ma około trzydziestu tysięcy czytelników miesięcznie.

Altamagusta.pl jest serwisem poświęconym szeroko rozumianej fantastyce: nie tylko fantastyce naukowej, ale także fantasy i horrorowi. Przede wszystkim książkom, ale także filmom. Istnieje od kwietnia 2004 roku. Jest kontynuacją strony Fantastyka.pl. Ma ponad tysiąc czterysta stron. Odwiedza go około czterech tysięcy czytelników miesięcznie.

Blogosfery.pl jest serwisem o blogach, serwisach społecznościowych i Web 2.0. Powstał 7 lutego 2008 roku. Składa się z około trzydziestu stron Word Wide Web; jest w fazie rozbudowy, przede wszystkim uzupełniania o nowe treści. Ma kilkudziesięciu użytkowników miesięcznie.

Demopol.pl jest serwisem zajmującej się związkami Internetu i polityki, demokracją, marketingiem i komunikacją polityczną. Składa się z około dwudziestu stron; jest dopiero w fazie rozbudowy. Ma kilkunastu czytelników miesięcznie.

Praca naukowa. Wiki, czyli internetowa mini-encyklopedia o metodologii pracy naukowej, metodzie naukowej, metodach i instrumentach badawczych, tworzeniu dzieł naukowych, naukowcach. Istnieje od 7 marca 2009, jest zebraniem w jedną całość haseł mojego autorstwa o tej tematyce z polskiej Wikipedii.

Słowa i linie to strona internetowa, na której publikowane są moje wiersze, zarówno te, które ukazały się kiedyś na papierze, jak i te nowsze, dostępne tylko w Internecie. Istnieje od 1 października 1997. Jest na niej dostępne ponad sto czterdzieści wierszy. Odwiedza ją, według moich szacunków, kilka tysięcy osób miesięcznie.

Nieoznaczone.net to strona z moją powieścią i opowiadaniami z fantastyki. Część z nich była już publikowana w Internecie. Strona istnieje od marca 2010 roku.

Miałem też w planach stronę (prawdopodobnie blog) dotyczącą filmów z fantastyki oraz społecznościowy projekt dotyczący politologii czy raczej politologów.

Jarosław Zieliński

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: