Miejsca

Niewielki subiektywny wybór blogów i serwisów Web 2.0 z dziedzin, które pozostają w kręgu zainteresowań Labirynty.net.

Internet i inne media

Community Management. Blog Arvinda Junei o zarządzaniu społecznościami internetowymi. Notki w języku polskim i angielskim. Istnieje od 2 czerwca 2008.

em jak Media. Blog Marka Millera o mediach, a w szczególności o prasie… ale także sporo o Internecie. Istnieje od 24 kwietnia 2007.

Magiczne SEO i SEM. Blog Kasi Bauer i Bartka Krzemienia o optymalizacji dla usług wyszukiwawczych (SEO) marketingu w usługach wyszukiwawczych (SEM). Istnieje od 7 grudnia 2006.

Medioskop. Blog Karoliny Łysiak o telewizji: serialach telewizyjnych i ich oglądalności, formacie, telewizjach informacyjnych. Garść terminów fachowych. Istnieje od 31 marca 2008.

Net to. Blog Marcina Jagodzińskiego jako komentarz do tego, co dzieje się w sieci, jak sam określa tematykę. Istnieje od 22 czerwca 2006.

Socjologia Internetu. Blog Marty Klimowicz o socjologicznych aspektach Internetu. Istnieje od 12 września 2006.

Vagla.pl. Serwis Piotra Waglowskiego o aspektach prawnych Internetu. Istnieje od stycznia 1997.

WebFan (Polski Blogger). Znany blog Pawła Lipca o Internecie ze szczególnym uwzględnieniem Web 2.0. Istnieje od 30 października 2006.

Inne

Generacion Y (PL). Polska wersja językowa bloga znanej kubańskiej opozycjonistki Yoani Sanchez.

Przydatne

Strony internetowe i usługi, z których częściej lub rzadziej korzystam (uzupełniane w miarę przypominania sobie o nich)…

Google. Największa i bodajże najlepsza usługa wyszukiwawcza, ale też coraz więcej narzędzi dla webmasterów. Nie wszystkie jeszcze zdążyłem wypróbować.

Download.com. Katalog programów, z opisami i możliwością ich pobrania. Listy najpopularniejszych, recenzje użytkowników i blog ułatwiają wybór.

The World Clock. Jaka godzina jest teraz w różnych miastach na całym świecie? Pozwala szybko sprawdzić różnice czasowe nie tylko przed daleką podróżą.

Jarosław Zieliński

Reklamy

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: